Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Serveis

  • Punt d’informació del transport públic interurbà
  • Bicicleta pública Mou-te Bé
  • Banys públics
  • Cafeteries
  • Consigna d’equipatge
  • Supermercat

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Ubicació i contacte

Plaça d'Espanya s/n · Palma
971 177 777
De 5.30 h a 1.30 h de dilluns a diumenge

CtmStopNextDepartures

Pròximes sortides

Pròximes sortides

Pròximes sortides de bus

Línia Hora
501 Palma - Llucmajor - Campos 05:35
401 Palma - Cala Millor 05:45
504 Palma - Tolleric 06:10
102 Palma - Galatzó - Peguera - Galatzó - Palma 06:10
103 Palma - Costa de la Calma - Palma 06:10
204 Palma - Port de Sóller 06:10
104 Palma - Magaluf 06:10
301 Palma - Port de Pollença, per sa Pobla 06:10
202 Palma - Estellencs 06:15
108 Palma - Son Caliu 06:20
205 Palma - Bunyola - Palma 06:25
106 Palma - Nova Santa Ponça - Palma 06:30
303 Palma - sa Coma 06:35
204 Palma - Port de Sóller 06:35
401 Palma - Cala Millor 06:35
101 Palma - Port d'Andratx 06:45
107 Palma - Es Capdellà 06:45
501 Palma - Manacor, per Mossèn Bartomeu Barceló 06:45
504 Palma - Tolleric 07:00
204 Palma - Port de Sóller 07:00

Pròximes sortides de tren i metro

Línia Hora
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 05:50
T3 Estació Intermodal – Manacor 06:10
T1 Estació Intermodal – Inca 06:20
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 06:32
M1 Estació Intermodal – UIB 06:35
T1 Estació Intermodal – Inca 06:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 06:50
M1 Estació Intermodal – UIB 06:55
T1 Estació Intermodal – Inca 07:00
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 07:10
M1 Estació Intermodal – UIB 07:15
T1 Estació Intermodal – Inca 07:20
T3 Estació Intermodal – Manacor 07:30
M1 Estació Intermodal – UIB 07:35
T1 Estació Intermodal – Inca 07:40
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 07:50
M1 Estació Intermodal – UIB 07:55
T1 Estació Intermodal – Inca 08:00
T3 Estació Intermodal – Manacor 08:10
M1 Estació Intermodal – UIB 08:15

estacio intermodal - mas intereses