Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Serveis

  • Punt d’informació del transport públic interurbà
  • Bicicleta pública Mou-te Bé
  • Banys públics
  • Cafeteries
  • Consigna d’equipatge
  • Supermercat

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Ubicació i contacte

Plaça d'Espanya s/n · Palma
971 177 777
De 5.30 h a 1.30 h de dilluns a diumenge

CtmStopNextDepartures

Pròximes sortides

Pròximes sortides

Pròximes sortides de bus

Línia Hora
102 Palma-Palma 20:15
108 Palma-Palma 20:15
403 Porreres-Palma 20:20
203 Port de Sóller-Palma 20:20
501 Manacor-Palma 20:20
508 Palma-sa Ràpita 20:20
201 Galilea-Palma 20:20
302 Can Picafort-Palma 20:20
106 El Toro-Palma 20:30
201 Palma-Galilea 20:30
104 Palma-Magaluf 20:30
301 Palma-Port de Pollença 20:30
203 Palma-Port de Sóller 20:35
108 Palma-Son Caliu 20:35
105 Sol de Mallorca-Palma 20:35
102 Palma-Peguera 20:35
504 Palma-Tolleric 20:35
403 Palma-Porreres 20:40
101 Port d'Andratx-Palma 20:40
204 Port de Sóller-Palma 20:40

Pròximes sortides de tren i metro

Línia Hora
M1 UIB-Palma 20:28
T3 Manacor-Palma 20:29
T2 Palma-Sa Pobla 20:40
M1 UIB-Palma 20:48
T2 Sa Pobla-Palma 20:58
M1 UIB-Palma 21:08
T3 Palma-Manacor 21:10
M1 UIB-Palma 21:28
T3 Manacor-Palma 21:29
T2 Palma-Sa Pobla 21:40
M1 UIB-Palma 21:48
T2 Sa Pobla-Palma 21:58
M1 UIB-Palma 22:08
T3 Palma-Manacor 22:10
T3 Manacor-Palma 22:29
T2 Sa Pobla-Palma 22:58
T3 Manacor-Palma 23:29

estacio intermodal - mas intereses