Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Serveis

  • Punt d’informació del transport públic interurbà
  • Bicicleta pública Mou-te Bé
  • Banys públics
  • Cafeteries
  • Consigna d’equipatge
  • Supermercat

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Ubicació i contacte

Plaça d'Espanya s/n · Palma
971 177 777
De 5.30 h a 1.30 h de dilluns a diumenge

CtmStopNextDepartures

Pròximes sortides

Pròximes sortides

Pròximes sortides de bus

Línia Hora
401 Palma - Cala Millor, per Algaida (amb PT) 21:07
303 Palma - Hospital Joan March 21:10
201 Palma - Galilea 21:10
102 Palma - Torà 21:10
202 Palma - Sa Granja, per H. Son Espases i UIB 21:15
501 Palma - Llucmajor - Campos - Felanitx - Manacor 21:15
504 Palma - Tolleric 21:15
403 Palma - Algaida - Campos 21:15
508 Palma - s'Arenal - Llucmajor - sa Ràpita 21:20
103 Palma - Costa de la Calma 21:20
108 Palma - Son Caliu 21:20
104 Palma - Magaluf 21:25
302 Palma - Inca - Can Picafort, per sa Pobla 21:25
204 Palma - Port de Sóller 21:30
401 Palma - Cala Millor (amb PT) 21:37
103 Palma - Santa Ponça 21:45
302 Palma - Inca - Can Picafort (amb PT) 21:45
501 Palma - Llucmajor - Campos - Felanitx 21:45
205 Palma - Bunyola - Palma 21:45
301 Palma - Port de Pollença, per sa Pobla (amb PT) 21:45

Pròximes sortides de tren i metro

Línia Hora
M1 Estació Intermodal – UIB 21:15
T3 Estació Intermodal – Manacor 21:15
M1 Estació Intermodal – UIB 21:35
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 21:35
T3 Estació Intermodal – Manacor 22:20

estacio intermodal - mas intereses