Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Serveis

  • Punt d’informació del transport públic interurbà
  • Bicicleta pública Mou-te Bé
  • Banys públics
  • Cafeteries
  • Consigna d’equipatge
  • Supermercat

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Ubicació i contacte

Plaça d'Espanya s/n · Palma
971 177 177
De 5.30 h a 1.30 h de dilluns a diumenge

CtmStopNextDepartures

Pròximes sortides

Pròximes sortides

Pròximes sortides de bus

Línia Hora
107 Palma-Es Capdellà 16:00
303 Palma-Hospital Joan March 16:00
108 Son Caliu-Palma 16:00
102 Palma-Palma 16:00
102 Palma-Peguera 16:00
204 Palma-Port de Sóller 16:00
203 Port de Sóller-Palma 16:05
103 Palma-Santa Ponça 16:05
104 Magaluf-Palma 16:07
402 Sineu-Palma 16:10
205 Palma-Palma 16:10
101 Port d'Andratx-Palma 16:10
106 El Toro-Palma 16:10
103 Palma-Palma 16:10
401 Palma-Cala Millor 16:10
104 Palma-Magaluf 16:10
302 Can Picafort-Palma 16:10
204 Port de Sóller-Palma 16:10
504 Tolleric-Palma 16:15
508 Palma-Campos 16:15

Pròximes sortides de tren i metro

Línia Hora
M2 Palma-Marratxí / es Figueral 16:00
M1 Palma-UIB 16:05
M1 UIB-Palma 16:08
T1 Inca-Palma 16:10
T3 Palma-Manacor 16:17
T3 Manacor-Palma 16:24
T2 Palma-Sa Pobla 16:32
M2 Marratxí / es Figueral-Palma 16:34
M1 Palma-UIB 16:35
M1 UIB-Palma 16:38
T1 Palma-Inca 16:50
T2 Sa Pobla-Palma 16:50
M2 Palma-Marratxí / es Figueral 17:00
M1 Palma-UIB 17:05
M1 UIB-Palma 17:08
T1 Inca-Palma 17:10
T3 Palma-Manacor 17:17
T3 Manacor-Palma 17:24
T2 Palma-Sa Pobla 17:32
M2 Marratxí / es Figueral-Palma 17:34

estacio intermodal - mas intereses