Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Serveis

  • Punt d’informació del transport públic interurbà
  • Bicicleta pública Mou-te Bé
  • Banys públics
  • Cafeteries
  • Consigna d’equipatge
  • Supermercat

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Ubicació i contacte

Plaça d'Espanya s/n · Palma
971 177 177
De 5.30 h a 1.30 h de dilluns a diumenge

CtmStopNextDepartures

Pròximes sortides

Pròximes sortides

Pròximes sortides de bus

Línia Hora
401 Cala Millor-Palma 10:40
102 Palma-Palma 11:20
104 Magaluf-Palma 11:32
302 Can Picafort-Palma 11:35
301 Port de Pollença-Palma 11:35
302 Can Picafort-Palma 11:35
401 Cala Millor-Palma 11:35
103 Palma-Palma 11:35
107 Son Bugadelles-Palma 11:40
102 Palma-Palma 11:40
204 Port de Sóller-Palma 11:40
504 Tolleric-Palma 11:40
202 Palma-Esporles 11:45
508 Campos-Palma 11:45
501 Palma-Manacor 11:45
203 Palma-Valldemossa 11:45
102 Palma-Peguera 11:45
402 Sineu-Palma 11:50
101 Port d'Andratx-Palma 11:50
106 El Toro-Palma 11:50

Pròximes sortides de tren i metro

Línia Hora
M1 UIB-Palma 11:38
T1 Palma-Inca 11:50
T2 Sa Pobla-Palma 11:50
M2 Palma-Marratxí / es Figueral 12:00
M1 Palma-UIB 12:05
M1 UIB-Palma 12:08
T1 Inca-Palma 12:10
T3 Palma-Manacor 12:17
T3 Manacor-Palma 12:24
T2 Palma-Sa Pobla 12:32
M2 Marratxí / es Figueral-Palma 12:34
M1 Palma-UIB 12:35
M1 UIB-Palma 12:38
T1 Palma-Inca 12:50
T2 Sa Pobla-Palma 12:50
M2 Palma-Marratxí / es Figueral 13:00
M1 Palma-UIB 13:05
M1 UIB-Palma 13:08
T1 Inca-Palma 13:10
T3 Palma-Manacor 13:17

estacio intermodal - mas intereses