Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Services

  • TIB public transport information point
  • Mou-te Bé public bicycle
  • Public toilets
  • Cafés
  • Luggage storage
  • Supermarket

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Location and contact

Plaça d'Espanya · Palma
971 177 777
5:30 a.m. to 1:30 a.m. Monday to Sunday

CtmStopNextDepartures

Next departures

Next departures

Bus next departures

Route Time
304 Palma - Sencelles - Inca 09:15
501 Palma - Llucmajor - Campos - Felanitx - Manacor 09:15
102 Palma - Peguera - Galatzó - Palma 09:20
104 Palma - Magaluf 09:20
302 Palma - Inca - Can Picafort, per sa Pobla 09:20
401 Palma - Cala Millor, per Montuïri (amb PT) 09:22
103 Palma - Costa de la Calma - Palma 09:25
508 Palma - s'Arenal - Llucmajor - sa Ràpita 09:30
105 Palma - Sol de Mallorca - Palma 09:30
204 Palma - Port de Sóller 09:30
102 Palma - Peguera - Palma 09:40
104 Palma - Magaluf 09:40
108 Palma - Son Caliu 09:40
205 Palma - Bunyola - Palma 09:45
501 Palma - Llucmajor - Campos - Felanitx - Manacor 09:45
501 Palma - Campos, exprés 09:45
504 Palma - Tolleric 09:45
203 Palma - Valldemossa - Port de Sóller, per Hospital. Son Espases 09:45
103 Palma - Costa de la Calma - Palma 09:50
202 Palma - Estellencs, per H. Son Espases 09:50

Train and metro next departures

Route Time
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 09:10
M1 Estació Intermodal – UIB 09:15
T3 Estació Intermodal – Manacor 09:30
M1 Estació Intermodal – UIB 09:35
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 09:50
M1 Estació Intermodal – UIB 09:55
T3 Estació Intermodal – Manacor 10:10
M1 Estació Intermodal – UIB 10:15
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 10:30
M1 Estació Intermodal – UIB 10:35
T1 Estació Intermodal – Inca 10:50
M1 Estació Intermodal – UIB 10:55
T3 Estació Intermodal – Manacor 11:10
M1 Estació Intermodal – UIB 11:15
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 11:30
M1 Estació Intermodal – UIB 11:35
T1 Estació Intermodal – Inca 11:50
M1 Estació Intermodal – UIB 11:55
T3 Estació Intermodal – Manacor 12:10
M1 Estació Intermodal – UIB 12:15

estacio intermodal - mas intereses