Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Services

  • TIB public transport information point
  • Mou-te Bé public bicycle
  • Public toilets
  • Cafés
  • Luggage storage
  • Supermarket

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Location and contact

Plaça d'Espanya · Palma
971 177 777
5:30 a.m. to 1:30 a.m. Monday to Sunday

CtmStopNextDepartures

Next departures

Next departures

Bus next departures

Route Time
102 Palma-Palma 20:55
202 Estellencs-Palma 20:55
205 Palma-Bunyola 21:00
204 Palma-Port de Sóller 21:00
101 Palma-Port d'Andratx 21:00
107 Es Capdellà-Palma 21:00
108 Son Caliu-Palma 21:00
104 Magaluf-Palma 21:00
103 Palma-Palma 21:05
103 Palma-Santa Ponça 21:05
102 Palma-Peguera 21:10
401 Palma-Cala Millor 21:10
302 Palma-Can Picafort 21:10
504 Palma-Tolleric 21:10
303 Hospital Joan March-Palma 21:15
108 Palma-Son Caliu 21:15
104 Palma-Magaluf 21:15
301 Port de Pollença-Palma 21:15
501 Manacor-Palma 21:20
107 Palma-Es Capdellà 21:20

Train and metro next departures

Route Time
T2 Sa Pobla-Palma 20:58
M1 UIB-Palma 21:08
T3 Palma-Manacor 21:10
M1 UIB-Palma 21:28
T3 Manacor-Palma 21:29
T2 Palma-Sa Pobla 21:40
M1 UIB-Palma 21:48
T2 Sa Pobla-Palma 21:58
M1 UIB-Palma 22:08
T3 Palma-Manacor 22:10
T3 Manacor-Palma 22:29
T2 Sa Pobla-Palma 22:58
T3 Manacor-Palma 23:29

estacio intermodal - mas intereses