Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Services

  • TIB public transport information point
  • Mou-te Bé public bicycle
  • Public toilets
  • Cafés
  • Luggage storage
  • Supermarket

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Location and contact

Plaça d'Espanya · Palma
971 177 777
5:30 a.m. to 1:30 a.m. Monday to Sunday

CtmStopNextDepartures

Next departures

Next departures

Bus next departures

Route Time
508 Palma - s'Arenal - Llucmajor - sa Ràpita 20:45
102 Palma - Torà, sense Galatzó 20:45
501 Palma - Llucmajor - Campos - Felanitx 20:45
501 Palma - Campos, exprés 20:45
106 Palma - Nova Santa Ponça 20:50
107 Palma - Es Capdellà 20:55
101 Palma - Port d'Andratx 21:00
103 Palma - Santa Ponça 21:00
104 Palma - Magaluf 21:00
302 Palma - Inca - Can Picafort (amb PT) 21:00
401 Palma - Cala Millor, per Algaida (amb PT) 21:07
303 Palma - Hospital Joan March 21:10
201 Palma - Galilea 21:10
102 Palma - Torà 21:10
202 Palma - Sa Granja, per H. Son Espases 21:15
403 Palma - Algaida - Campos 21:15
504 Palma - Tolleric 21:15
501 Palma - Llucmajor - Campos - Felanitx - Manacor 21:15
103 Palma - Costa de la Calma 21:20
108 Palma - Son Caliu 21:20

Train and metro next departures

Route Time
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 20:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 21:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 21:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 22:10

estacio intermodal - mas intereses