Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Services

  • TIB public transport information point
  • Mou-te Bé public bicycle
  • Public toilets
  • Cafés
  • Luggage storage
  • Supermarket

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Location and contact

Plaça d'Espanya · Palma
971 177 777
5:30 a.m. to 1:30 a.m. Monday to Sunday

CtmStopNextDepartures

Next departures

Next departures

Bus next departures

Route Time
401 Palma - Cala Millor 05:42
301 Palma - Port de Pollença, per sa Pobla 06:05
102 Palma - Galatzó - Peguera - Galatzó - Palma 06:10
103 Palma - Costa de la Calma - Palma 06:10
504 Palma - Tolleric 06:10
204 Palma - Port de Sóller 06:10
104 Palma - Magaluf 06:15
105 Palma - Sol de Mallorca - Palma 06:15
108 Palma - Son Caliu 06:20
202 Palma - Estellencs 06:25
101 Palma - Port d'Andratx 06:35
104 Palma - Magaluf 06:35
204 Palma - Port de Sóller 06:35
401 Palma - Cala Millor (amb PT) 06:35
102 Palma - Galatzó - Peguera - Galatzó - Palma 06:40
501 Palma - Llucmajor - Campos - Felanitx - Manacor 06:45
103 Palma - Costa de la Calma - Palma 06:50
104 Palma - Magaluf 06:50
204 Palma - Port de Sóller 07:00
205 Palma - Bunyola - Palma 07:00

Train and metro next departures

Route Time
T3 Estació Intermodal – Manacor 06:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 06:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 07:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 07:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 08:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 08:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 09:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 09:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 10:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 10:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 11:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 11:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 12:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 12:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 13:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 13:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 14:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 14:40
T3 Estació Intermodal – Manacor 15:10
T2 Estació Intermodal – Sa Pobla 15:40

estacio intermodal - mas intereses