Estacio intermodal - img

Estació Intermodal - serveis

Services

  • TIB public transport information point
  • Mou-te Bé public bicycle
  • Public toilets
  • Cafés
  • Luggage storage
  • Supermarket

Estació Intermodal Banner títol

Estacio Intermodal - ubicació i contacte

Location and contact

Plaça d'Espanya · Palma
971 177 777
5:30 a.m. to 1:30 a.m. Monday to Sunday

CtmStopNextDepartures

Next departures

Next departures

Bus next departures

Route Time
302 Can Picafort-Palma 08:25
302 Can Picafort-Palma 13:05
401 Cala Millor-Palma 13:10
104 Magaluf-Palma 13:15
105 Sol de Mallorca-Palma 13:20
501 Manacor-Palma 13:20
502 Porreres-Palma 13:25
203 Port de Sóller-Palma 13:25
505 Cala Pi-Palma 13:30
102 Palma-Palma 13:30
108 Son Caliu-Palma 13:30
104 Magaluf-Palma 13:32
103 Palma-Santa Ponça 13:35
401 Palma-Cala Millor 13:35
104 Palma-Magaluf 13:35
302 Can Picafort-Palma 13:35
302 Palma-Can Picafort 13:35
504 Palma-Tolleric 13:35
103 Palma-Palma 13:40
201 Galilea-Palma 13:40

Train and metro next departures

Route Time
T2 Palma-Sa Pobla 13:32
M2 Marratxí / es Figueral-Palma 13:34
M1 Palma-UIB 13:35
M1 UIB-Palma 13:38
T1 Palma-Inca 13:50
T2 Sa Pobla-Palma 13:50
M2 Palma-Marratxí / es Figueral 14:00
M1 Palma-UIB 14:05
M1 UIB-Palma 14:08
T1 Inca-Palma 14:10
T3 Palma-Manacor 14:17
T3 Manacor-Palma 14:24
T2 Palma-Sa Pobla 14:32
M2 Marratxí / es Figueral-Palma 14:34
M1 Palma-UIB 14:35
M1 UIB-Palma 14:38
T1 Palma-Inca 14:50
T2 Sa Pobla-Palma 14:50
M2 Palma-Marratxí / es Figueral 15:00
M1 Palma-UIB 15:05

estacio intermodal - mas intereses